sk
Reg číslo Kód Liek / Účinná látka Doplnok Držiteľ Platnosť
Reg číslo 07/0197/88-CS Kód 27613 Liek/Účinná látka PARALEN 100 Doplnok sup 5x100 mg (strip Al) Držiteľ SAV-SK-1 Platnosť
Reg číslo 07/0193/20-S Kód 5425D Liek/Účinná látka Paracetamol/Ibuprofen Vale Doplnok sol inf 10x100 ml (liek.inj.skl) Držiteľ MOE-1 Platnosť 03.09.2025
Reg číslo 07/0193/16-S Kód 8953B Liek/Účinná látka Theraflu chrípka a kašeľ tvrdé kapsuly Doplnok cps dur 16x500 mg/100 mg/6,1 mg (blis.PVC/papier/Al) Držiteľ GAG-CZ Platnosť 12.04.2021
Reg číslo 07/0193/16-S Kód 8952B Liek/Účinná látka Theraflu chrípka a kašeľ tvrdé kapsuly Doplnok cps dur 8x500 mg/100 mg/6,1 mg (blis.PVC/papier/Al) Držiteľ GAG-CZ Platnosť 12.04.2021
Reg číslo 07/0192/87-CS Kód 9320A Liek/Účinná látka VALETOL Doplnok tbl 24 (blis.PVC/Al) Držiteľ HEO-1 Platnosť
Reg číslo 07/0192/87-CS Kód 30651 Liek/Účinná látka VALETOL Doplnok tbl 20 (blis.PVC/Al) Držiteľ HEO-1 Platnosť
Reg číslo 07/0192/87-CS Kód 43432 Liek/Účinná látka VALETOL Doplnok tbl 12 (blis.PVC/Al) Držiteľ HEO-1 Platnosť
Reg číslo 07/0192/87-CS Kód 91718 Liek/Účinná látka VALETOL Doplnok tbl 10 (blis.PVC/Al) Držiteľ HEO-1 Platnosť
Reg číslo 07/0192/20-S Kód 5424D Liek/Účinná látka CETALGEN 500 mg/200 mg Doplnok tbl flm 20x500 mg/200 mg (blis.PVC/PVDC/Al - biela tvrdá fólia) Držiteľ GLM-CZ Platnosť 28.08.2025
Reg číslo 07/0192/20-S Kód 5423D Liek/Účinná látka CETALGEN 500 mg/200 mg Doplnok tbl flm 10x500 mg/200 mg (blis.PVC/PVDC/Al - biela tvrdá fólia) Držiteľ GLM-CZ Platnosť 28.08.2025
Reg číslo 07/0192/20-S Kód 5422D Liek/Účinná látka CETALGEN 500 mg/200 mg Doplnok tbl flm 20x500 mg/200 mg (blis.PVC/PVDC/Al - biela detská bezpeč.pretl. fólia) Držiteľ GLM-CZ Platnosť 28.08.2025
Reg číslo 07/0192/20-S Kód 5421D Liek/Účinná látka CETALGEN 500 mg/200 mg Doplnok tbl flm 10x500 mg/200 mg (blis.PVC/PVDC/Al - biela detská bezpeč.pretl. fólia) Držiteľ GLM-CZ Platnosť 28.08.2025
Reg číslo 07/0192/16-S Kód 8951B Liek/Účinná látka Theraflu Forte chrípka a kašeľ horúci nápoj Doplnok plo por 10x1000 mg/200 mg/12,2 mg (vre.papier/LDPE/Al/ionomér) Držiteľ GAG-CZ Platnosť 12.04.2021
Reg číslo 07/0189/12-S Kód 0383A Liek/Účinná látka PARALEN GRIP chrípka a bolesť Doplnok tbl flm 1x24 (blis.PVC/Aclar/Al) Držiteľ SAV-SK-1 Platnosť
Reg číslo 07/0189/12-S Kód 0382A Liek/Účinná látka PARALEN GRIP chrípka a bolesť Doplnok tbl flm 1x12 (blis.PVC/Aclar/Al) Držiteľ SAV-SK-1 Platnosť
eu-flag.png sk-flag.png